Mercedes-Benz

İlk Actros Aksaray’a Kısmet Oldu

24.03.2016

1 Ocak 2016 tarihinden itibaren üretilmeye başlayan yeni nesil Actros Euro6 nakliye araçlar satışına ve teslimatına başlandı. Üretilen Actros 2632 L tipi kamyon aracın ilk alıcısı Aksaray ilinden Öz Utkacı Nakliyat tarafından satın alınmıştır.Satışı yapılan aracın teslimatını aracı satan Bayraktarlar Aksaray A.Ş yöneticileri ve firma sahibi İzzet Utkacı Bey’le beraber Aksaray Mercedes-Bez müşteri merkezinden Halil Eryılmaz ve Ramazan Karaboduk Bey’in katılımıyla teslim edilmiştir.
Yeni Actros’lar hakkında Bayraktarlar Aksaray A.Ş Kamyon satış danışmanı Serkan Karakor Bey verdiği bilgide; Yeni çıkan Actros araçlarımız son güvenlik teknolojisiyle donatılmış, yüksek performanslı ve az işletme maliyetleri ile alıcısına çok fayda sağlayan araçlardır. Yıllardır Axor araçlarımızla pazar lideri olduk.
%50’lik Pazar payımızı bu araçlarımızla daha da artıracağımıza inanıyorum. İzzet Bey’e de hayırlısı olmasını ve iyi günlerde kullanmasını dilerim.
Aracın alıcısı İzzet Utkacı Bey; Mercedes-Benz Kamyonların güvenilir ve 2.el’de prim yapmalarından dolayı ve ayrıca uygun finansman kredisi sağlandığından dolayı tercihimi Mercedes-Benz markadan yana yaptım tüm yetkililere teşekkür ediyorum.
Yeni Actros Nakliye araçları düşük yakıt sarfiyatı ile Euro6 motor teknolojisi ile pazarın gözde aracı olmaya aday.Şerit takip sistemi,çarpışma asistanı,ESP gibi güvenlik sistemleri ile donatılmış insan hayatına ve konforuna önem veren yeni dış görünümü ile göz kamaştırmaktadır. Actros çekici araçlarda Haziran ayında karayollarında görmeye başlayacağız.